تبلیغات
مشاوره و روان درمانی رهگشــا - 40 درس برای عبور از سختی‌ های زندگی
 
40 درس برای عبور از سختی‌ های زندگی


Image result for ‫40 درس برای عبور از سختی‌ های زندگی‬‎

 همیشه هست و مهم اراده شما برای عبور از سختی ها و رسیدن به موفقیت و آرزوهایتان است. همیشه در سختی بیاد داشته باشید که هیچ خوشی بدون سختی لذت بخش نیست و همیشه کسی موفق است که برای دست آوردن موفقیت سختی کشیده باشد.

 

مجله تالاب : در دنیا همیشه کسانی هستند که شرایط بدتر از شما را داشته اند و توانسته اند از سختی ها عبور و به موفقیت برسند. شما نیز باید با در نظر گرفتن این 40 مورد و ارداه محکم به سمت موفقیت بروید.

 

البته ناگفته نماد همین که تصمیم به موفقیت گرفته اید این خود نشانه موفقیت است فقط ادامه دهید .

 

۱. شما آن چیزی نیستید که در گذشته برایتان اتفاق افتاده. گذشته شما هر چقدر هم که دردناک بوده باشد، آینده، روشن و پاک در مقابلتان است. شما دیگر عادت‌های گذشته‌تان نیستید. دیگر شکست‌های گذشته‌تان هم نیستید. دیگر آن چیزی نیستید که روزی دیگران با شما رفتار می‌کردند. شما همان چیزی هستید که همین الان تصور می‌کنید هستید. درست همان چیزی که همین الان مشغول انجام آنید.

 

۲. به چیزهایی فکر کنید که دارید، نه چیزهایی که ندارید. شما همانی هستید که هستید و همان چیزهایی را دارید که همین الان دارید. آنقدرها هم نمی‌تواند بد باشد چون اگر غیر از این بود قادر به خواندن این مقاله در این لحظه نبودید. مسئله مهم این است که یک فکر مثبت پیدا کنید که الهام‌بخش شماست و به شما برای پیش رفتن در زندگی انگیزه می‌دهد. به این فکر بچسبید و روی آن تمرکز کنید. ممکن است تصور کنید که چیزهای زیادی ندارید یا اصلاً هیچ چیز ندارید، اما ذهنتان را دارید که می‌تواند به شما انگیزه دهد. برای پیش رفتن در زندگی همین برایتان کافی است.

 

۳. دست و پنجه نرم کردن با مشکلات بخش طبیعی رشد و پیشرفت است. بخشی از زندگی و رشد کردن تجربه، مشکلات غیرقابل‌انتظار است. آدمها کارشان را از دست می‌دهند، بیمار می‌شوند و گاهی در تصادفات رانندگی جان خود را از دست می‌دهند. وقتی جوان‌تر هستید و همه چیز خوب پیش می‌رود، تجسم این واقعیت تلخ کمی دشوار است. هوشمندانه‌ترین و گاهی سخت‌ترین کاری که در چنین موقعیت‌هایی می‌توانیم انجام دهیم این است که عصبانی شویم. باید بدانید که این خشم احساسی فقط همه چیز را بدتر می‌کند. و این اتفاقات بد آنقدرها هم که به نظر می‌رسند بد نیستند و حتی اگر اینطور باشند، فرصتی برای قوی‌تر شدن به ما می‌دهند.

 

۴. اشکالی ندارد که برای مدتی از هم بپاشید. لازم نیست همیشه وانمود کنید که قوی هستید و هیچ نیازی نیست که مدام ثابت کنید که همه چیز خوب پیش می‌رود. همینطور نباید نگران باشید که بقیه چه فکری می‌کنند. اگر لازم است گریه کنید، اشک ریختن عملی کاملاً سالم است. هر چه زودتر این کار را بکنید، زودتر خواهید توانست دوباره لبخند بزنید. و لبخند زدن همیشه به معنی خوشحال بودن فرد نیست. گاهی اوقات به این معنی است که آنقدر قوی هستند که در مواجهه با مشکلاتشان لبخند بزنند.

 

۵. زندگی شکننده، ناگهانی و کوتاهتر از آن چیزی است که تصور می‌کنید. ممکن است فردایی نباشد. همین الان یک نفر مشغول ریختن برنامه‌ای برای فردای خود است بدون اینکه بداند همین امروز می‌میرد. ناراحت‌کننده است اما واقعیت دارد. پس سعی کنید از زمانتان هوشمندانه استفاده کنید و قدر زندگی را بدانید. هر لحظه از زندگی هدیه‌ای است از جانب خداوند برای شما. سعی نکنید با مشغول کردن خود به مسائل ناراحت‌کننده آن را هدر دهید. وقتتان را صرف چیزهایی کنید که شما را به سمت مقصدی که در نظر دارید پیش می‌برد.

 

۶. گاهی اوقات شکست خواهید خورد. هرچه سریعتر این مسئله را قبول کنید، سریعتر می‌توانید در زندگی پیش بروید. هیچوقت نمی‌توانید ۱۰۰٪ مطمئن شوید که کاری موثر خواهد بود اما می‌توانید ۱۰۰٪ مطمئن باشید که هیچ کاری نکردن هیچ تاثیری نخواهد داشت. کاری انجام دادن حتی اگر اشتباه باشد بسیار کارامدتر از هیچ کاری نکردن است. پس، از منطقه امنتان بیرون بیایید و امتحان کنید. یا موفق می‌شوید و یا یک درس زندگی می‌گیرید. در هر دو حال برنده خواهید بود.

 

۷. شما ظرفیت ساختن خوشبختی خود را دارید. احساسات تغییر می‌کنند، آدمها تغییر می‌کنند، و زمان پیش می‌رود. می‌توانید به اشتباهات گذشته‌تان بچسبید یا اینکه آنها را رها کرده و خوشبختی خود را بسازید. لبخند یک انتخاب است نه معجزه. اشتباه نکنید و صبر نکنید تا کسی یا چیزی به سراغتان بیاید و شادتان کند. خوشبختی واقعی از درون شما به وجود می‌آید.

 

۸. خودتان را از نظر احساسی از مشکلاتتان جدا کنید. شما بسیار بزرگ‌تر از مشکلاتتان هستید. شما یک موجود زنده هستید که بسیار پیچیده‌تر از همه مشکلات شخصی‌تان در کنار هم است. و این یعنی شما بسیار قوی‌تر از آن هستید. شما توانایی تغییر دادن آنها را دارید.

 

۹. مشکلتان را بزرگ‌تر از چیزی که هست نکنید. نباید بگذارید یک ابر سیاه همه آسمانتان را بپوشاند. خورشید همیشه در حال تابیدن روی قسمتی از زندگی‌تان است. گاهی‌اوقات باید احساستان را فراموش کرده و به این فکر کنید که لایق چه چیزهایی هستید.

 

۱۰. هر اتفاقی که می‌افتد، یک درس زندگی است. هر آدمی که با او برخورد می‌کنید، هر چیزی که می‌بینید، همه، بخشی از تجربیات آموزنده شما از زندگی هستند. یادتان نرود که درس بگیرید، مخصوصاً وقتی اوضاع آنطور که شما می‌خواهید پیش نمی‌رود. اگر کاری که می‌خواستید را پیدا نکرده‌اید یا رابطه‌تان آنطور که می‌خواهید نیست، فقط به این معنی است که چیزی بهتر از آن، بیرون منتظر شماست. و درسی که گرفته‌اید اولین قدم برای پیش رفتنتان است.

 

۱۱. به هر مشکل مثل یک تکلیف مدرسه نگاه کنید. از خودتان بپرسید، “این موقعیت چه درسی می‌خواهد به من بدهد؟” هر موقعیتی در زندگی ما درسی برای آموختن دارد. بعضی از این درس‌ها اینها هستند: قوی‌تر شوید. شفاف‌تر ارتباط برقرار کنید. به غریزه‌تان اعتماد کنید. عشقتان را ابراز کنید. ببخشید. بدانید چه زمان فراموش کنید. چیزی جدید را امتحان کنید.

 

۱۲. همه چیز تغییر می‌کند اما فردا دوباره خورشید از همان جای قدیمی طلوع خواهد کرد. خبر بد: هیچ چیز دائمی و ماندگار نیست. خبر خوب: هیچ چیز دائمی و ماندگار نیست.

 

۱۳. دلسرد شدن و پیش رفتن دو چیز متفاوت هستند. زمانی می‌رسد که از دنبال کردن آدمها یا تلاش برای حل مسائل خسته می‌شوید اما این دلسرد شدن نیست، این انتهای کار نیست. این یک آغاز تازه است. این درک این مسئله است که شما به افراد خاص و چیزهای خاص و مشکلاتی که برایتان به وجود می‌آورند نیاز ندارید.

 

۱۴. خودتان را از افراد منفی دور نگه دارید. هر زمان که منفی‌های زندگی را از خودتان دور کنید، جا برای مثبت‌ها باز خواهد شد. زندگی بسیار کوتاه است که بخواهید وقتتان را با آدمهایی بگذرانید که خوشبختی و شادی را از شما می‌گیرند. از افراد منفی دوری کنید زیرا آنها اعتمادبه‌نفس و عزت‌نفس شما را از بین خواهند برد. خودتان را با افراد مثبتی مشغول کنید که بهترین‌ها را در شما می‌بینند.

 

۱۵. هیچ رابطه کاملی وجود ندارد. چیزی به اسم یک رابطه کامل و ایدآل وجود ندارد. مسئله طریقه برخورد دو طرف با نواقص و عیب‌های دیگری در رابطه است که آن را ایدآل می‌سازد.

 

۱۶. خودتان را هم باید دوست داشته باشید. یکی از دردناک‌ترین مسائل زندگی گم کردن خودتان در فرایند دوست داشتن یک نفر دیگر و فراموش کردن این است که خودتان هم فردی خاص هستید. آخرین باری که کسی به شما گفت شما را برای همانی که هستید دوست دارد چه زمان بوده است؟ آخرین باری که کسی به شما گفت که کاری را خوب انجام داده‌اید چه زمان بوده است؟ یا آخرین باری که کسی شما را جایی برده است که می‌داند آنجا بودن خوشحالتان می‌کند؟ آخرین باری که آن “کس” خودتان بوده‌اید چه زمان بوده؟

 

۱۷. اجازه ندهید دیگران برایتان تصمیم بگیرند. گاهی اوقات باید طوری زندگی کنید که برایتان مهم نباشد دیگران درموردتان چه فکری می‌کنند و به خودتان ثابت کنید که بهتر از آن چیزی هستید که آنها تصور می‌کنند.

 

۱۸. خشم شما را از بین می‌برد، نه آنها را. دیگران را ببخشید و بگذرید، حتی اگر به دنبال طلب بخشش از شما نباشند. این کار را برای آنها انجام ندهید، برای خودتان انجام دهید. کینه‌ورزی از بین برنده خوشبختی است. این استرس اضافی را از زندگی‌تان بیرون بیندازید.

 

۱۹. شما تنها نیستید. همه مشکلاتی دارند. از نگرانی برای یکی از دوستانتان نتوانید بخوابید. مشکل برای جمع و جور کردن خودتان بعد از اینکه کسی ناراحتتان می‌کند. احساس کمبود بخاطر اینکه کسی آنقدر دوستتان نداشته که با شما بماند. ترس امتحان کردن چیزی جدید به خاطر ترس از شکست. هیچکدام از اینها به معنی دیوانه یا ناکارآمد بودن شما نیست. فقط به این معنی است که شما یک انسان هستید و مثل بقیه انسان‌ها برای درست کردن خودتان به کمی زمان نیاز دارید. شما تنها نیستید. هرچقدر هم که درمورد موقعیتی که در آن گرفتار شده‌اید احساس ترس و ناراحتی کنید، خیلی‌های دیگر هم آن بیرون وضعیتی مشابه شما دارند.

 

۲۰. هنوز خیلی چیزها دارید که باید برای آنها قدردان باشید. بااینکه دنیا پر از درد و ناراحتی است اما پر از آدمهای شجاعی هم هست که بر آنها غلبه می‌کنند. گاهی‌اوقات باید اتفاقاتی که افتاده را فراموش کنید و قدردان آن چیزهایی باشید که هنوز وجود دارند و به آینده بنگرید که چه چیزهایی برایتان به ارمغان خواهد آورد. حتی اگر شرایط سخت شود، باید به آینده نگاه کنید. همین دیشب گرسنه نخوابیده‌اید، جایی برای خوابیدن داشته‌اید، لباس امروز صبحتان را خودتان انتخاب کرده‌اید، به آب آشامیدنی سالم، امکانات پزشکی و به اینترنت دسترسی دارید، می‌توانید بخوانید و …باید یادتان بیندازد که برای چیزهایی که دارید شکرگزار باشید.

 

۲۱. به امید درونی‌تان پر و بال دهید. یک فقدان، نگرانی، بیماری، آرزوی بر باد رفته یا هر چیز ناراحت‌کننده دیگر، زخم درونی‌تان هر چه که باشد، لطفی در حق خودتان بکنید و یک لحظه در روز هم که شده مکث کنید، دست‌هایتان را روی قلبتان بگذارید و بلند بگویید، “امید اینجا هنوز زنده است”.

 

۲۲. حقیقت تلخ بهتر از دروغ شیرین است. باید بتوانید همه چیز را همانطور که واقعاً هست ببینید نه آنطور که آرزو دارید یا دوست دارید باشد.

 

۲۳. سخت می‌توان گفت تا چه اندازه به پیروزی نزدیک شده‌اید. وصل کردن نقطه‌ها به هم و جلو رفتن تقریباً غیرممکن است اما وقتی به عقب نگاه می‌کنید، معنا و مفهوم پیدا می‌کند. موفقیت همیشه نزدیک‌تر از آنچه که هست نشان می‌دهد و خیلی ناگهانی وقتی اصلاً انتظارش را ندارید، از راه می‌رسد.

 

۲۴. به دست نیاوردن چیزی که می‌خواهید حکمتی دارد. خیلی وقت‌ها نرسیدن به چیزی که می‌خواهید برایتان شانس می‌آورد زیرا مجبورتان می‌کند همه چیز را دوباره ارزیابی کنید و درهای جدیدی از فرصت و اطلاعات به رویتان گشوده خواهد شد.

 

۲۵. خنده بر هر درد بی‌درمان دواست. گاهگاهی به خودتان بخندید. در هر موقعیتی که هستید، نکته‌ای خنده‌دار درمورد آن پیدا کنید. خوشبینی آهنربای شادی است. اگر مثبت بیندیشید، چیزها و آدمهای خوب به سمت شما کشیده خواهند شد.

 

۲۶. اشتباه کردن خیلی مهم است. همه ما اشتباه می‌کنیم. اجازه می‌دهیم دیگران از ما سوءاستفاده کنند و خیلی چیزها را کمتر از آنچه که واقعاً شایسته‌مان بوده پذیرفته‌ایم. اما اگر به آن فکر کنید، از انتخاب‌های بدمان درس گرفته‌ایم و حتی بااینکه خیلی چیزها را دیگر نمی‌توانیم درست کنیم، اما الان دیگر برای آینده‌مان خیلی بهتر می‌دانیم. حالا قدرت بیشتری برای شکل دادن به آینده‌مان داریم. یادتان باشد، شکست، بر زمین افتادن نیست. شکست روی زمین نشستن است وقتی که فرصت بلند شدن داشته باشید.

 

۲۷. نگران بودن اتلاف انرژی است. نگرانی مشکلات فردا را از بین نمی‌برد فقط قدرت شما را نابود میکند.

 

۲۸. حتی وقتی جلو رفتن سخت است، قدم‌های کوچک رو به جلو بردارید. مخصوصاً در زمان‌هایی که چیز جدیدی امتحان می‌کنید، خیلی مهم است که مدام خودتان را به جلو هل دهید. چون شتاب حرکت از همه چیز مهمتر است. حتی اگر با سرعت لاک‌پشت حرکت کنید، بالاخره به خط پایان خواهید رسید. زیرا هر قدم، شما را از جایی که دیروز بوده‌اید جلوتر می‌برد.

 

۲۹. همیشه کسانی خواهند بود که از شما خوششان نمی‌آید. نمی‌توانید برای همه کس همه چیز باشید. هر کاری هم که بکنید، همیشه کسی خواهد بود که متفاوت با شما فکر کند. پس روی کاری که قلباً می‌دانید درست است تمرکز کنید. چیزی که بقیه درمورد شما فکر می‌کنند و به زبان می‌آورند، آنقدرها مهم نیست. آنچه که مهم است احساس خودتان نسبت به خودتان است.

 

۳۰. بدون کسی که فکر می‌کردید خیلی به او نیاز دارید، بسیار بهتر عمل می‌کنید. واقعیت تلخ این است که، بعضی آدمها فقط زمانی کنارتان می‌مانند که به شما نیاز داشته باشند. وقتی دیگر برای رسیدن به اهدافشان مناسب نیستید، ترکتان می‌کنند. خوشبختانه اگر بتوانید با آن کنار بیایید، می‌توانید خیلی راحت این افراد را از زندگی‌تان بیرون کرده و دوستانی عالی را کنار خود نگه دارید که بتوانید همیشه روی آنها حساب کنید.

 

۳۱. فقط با خودتان رقابت می‌کنید. هر زمان متوجه شدید که خودتان را با یکی از همکارانتان، همسایه، دوستتان یا یک فرد مشهور مقایسه می‌کنید، دست نگه دارید. باید درک کنید که شما متفاوت هستید و توانایی‌هایی متفاوت دارید، توانایی‌هایی که این افراد ندارند. وقت بگذارید و لحظه‌ای به همه توانایی‌های فوق‌العاده‌ای که دارید فکر کنید و برای آنها شکرگزار باشید.

 

۳۲. نمی‌توانید همه اتفاقاتی که برایتان می‌افتد را کنترل کنید. اما می‌توانید واکنش خودتان به آنها را کنترل کنید. زندگی همه آدمها نقاط مثبت و نقاط منفی دارد، اینکه شاد باشید یا نه بستگی به این دارد که روی کدام نقطه از زندگی‌تان متمرکز هستید. بعنوان مثال، آیا سرما خورده‌اید؟ این یک ویروس موقتی است که هیچ خطری برای سلامتی‌تان ندارد. یک مسابقه بسکتبال را از دست دادید؟ می‌توانید عصرتان را کنار دوستانتان خوش بگذرانید. پس‌اندازتان در بازار بورس افت کرده‌ است؟ دوباره بالا خواهد آمد و علاوه بر این، خیلی عالی است که آنقدر خوش‌شانس هستید که توانسته‌اید پولی پس‌انداز کنید درحالیکه بقیه افراد به زور خرجشان را با دخلشان جور می‌کنند.

 

۳۳. زندگی آسان نیست. اگر انتظار داشتید اینطور باشد، موجب ناامیدی خودتان خواهید شد. رسیدن به هر چیز باارزشی در زندگی نیازمند تلاش است. پس هر روزتان را با این آمادگی شروع کنید که مسیری بیشتر از دیروزتان را بدوید و سخت‌تر بجنگید. از اینها گذشته، دقت کنید که تلاش‌هایتان با اهدافتان هم‌خوان باشند. آسان نیست اما در آخر ارزشش را خواهد داشت.

 

۳۴. آینده‌تان پاک خواهد بود. هرچقدر هم که گذشته‌تان آلوده بوده باشد، آینده‌تان هنوز حتی یک لکه ندارد. زندگی هر روزتان را با تکه شکسته های دیروزتان شروع نکنید. به عقب نگاه نکنید مگر اینکه چشم‌اندازی زیبا باشد. هر روز یک شروع تازه است. هر صبح که از خواب بیدار می‌شویم، اولین روز از باقی عمرمان است. یکی از بهترین راه‌ها برای گذشتن از مشکلات گذشته این است که همه توجه و تمرکزتان را روی کاری جمع کنید که خودتان در آینده برایش متشکر خواهید بود.

 

۳۵. اسیر نشده‌اید. فقط لازم است که بعضی چیزها را دوباره یاد بگیرید. همه ما شک و تردیدهایی داریم که به ما احساس اسارت می‌دهد. اگر به توانایی خود برای گرفتن یک تصمیم مهم شک داشته باشید، این را در نظر بگیرید: مطمئناً اگر پرنده‌ای با بال‌های سالم در قفسی گرفتار شود، به توانایی خود برای پرواز کردن شک خواهد کرد. شما هنوز بال‌هایتان را دارید، اما عضلاتتان برای پرواز ضعیف شده‌اند. آنها را تمرین دهید و آرام بکشید. به خودتان زمان دهید. مطمئناً می‌توانید دوباره پرواز کنید.

 

۳۶. هر چیز در زندگی دو جنبه دارد. یک دلیل خوبی وجود دارد که چرا نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم لذت را بدون احساس درد تجربه کنیم؛ شادی بدون ناراحتی؛ اعتماد بدون ترس؛ آرامش بدون بیقراری؛ پیشرفت بدون دلسردی؛ زندگی دو روی سکه دارد نه یکی.

 

۳۷. همیشه حق انتخاب دارید. شرایط هر چه که باشد همیشه حداقل دو انتخاب پیش رویتان است. اگر نتوانید چیزی را از نظر فیزیکی تغییر دهید، می‌توانید فکر خودتان را نسبت به آن تغییر دهید. می‌توانید در تاریکی بنشینید یا اینکه نور درونی‌تان را پیدا کنید و تکه‌های قوی از خودتان را که قبلاً نمی‌دانستید وجود دارند پیدا کنید. یک بحران را می‌توانید دعوتی برای یاد گرفتن یک چیز تازه ببینید.

 

۳۸. وقتی در تاریکی هستید، دیگران را به داخل راه بدهید. شاید نتوانند شما را از دل تاریکی بیرون بیاورند، اما نوری که موقع ورودشان با خود داخل می‌آورند می‌تواند نشانتان دهد که در کجا است.

 

۳۹. اگر سوالات منفی بپرسید، پاسخ منفی دریافت خواهید کرد. هیچ پاسخ مثبتی برای “چرا من؟” “چرا من نه؟” “چی میشد اگه؟” وجود ندارد. آیا به کسی اجازه می‌دهید که سوالات ناراحت‌کننده‌ای که بعضی اوقات از خودتان می‌پرسید، کسی از شما بپرسد؟ مطمئناً خیر. پس از این سوالات دست بکشید و آنها را با سوالاتی مثبت که شما را به سمت جهتی مثبت هدایت کند جایگزین کنید. مثلاً “من از این تجربه چه درسی گرفتم؟” “من روی چه چیزهایی کنترل دارم؟” “برای جلو رفتن چه می‌توانم بکنم؟”

 

۴۰. پایان یک شروع تازه است. با خودتان بگویید، “گذشته عزیز، بخاطر همه درس‌هایی که به من دادی متشکرم. آینده عزیز من آماده‌ام!” چون یک شروع عالی همیشه در نقطه‌ای اتفاق می‌افتد که فکر می‌کردید پایان همه چیز است.می توانید دیدگاه خود را بنویسید
brdquanT جمعه 4 خرداد 1397 06:21 ب.ظ
viagra pills <a href="https://aluixnetwork.com/#">viagra on line</a> viagra pills [url=https://aluixnetwork.com/#]online viagra[/url]
brxPleva جمعه 4 خرداد 1397 12:01 ب.ظ
pfizer viagra <a href="https://movietrailershd.org/#">cheap viagra</a> best price viagra [url=https://movietrailershd.org/#]п»їgeneric viagra reviews[/url]
vbfPlaug جمعه 4 خرداد 1397 08:35 ق.ظ
generic viagra rx <a href="https://mo-basta.org/#">buy viagra online</a> cheapest viagra in uk [url=https://mo-basta.org/#]buy viagra[/url]
becerure پنجشنبه 3 خرداد 1397 02:09 ق.ظ
side effects of viagra <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">generic viagra online</a> cheapest viagra prices [url=https://holidayrentallorgues.com/#]cheap viagra[/url]
btvQuorn چهارشنبه 2 خرداد 1397 03:06 ب.ظ
viagra coupons [url=http://loviagraosn.com/]buy viagra[/url] how much is viagra,sample viagra [url=http://setviagraeja.com/]buy viagra[/url] female uk viagra, viagra 100 mg [url=http://newviagrakfv.com/]buy viagra online[/url] viagra doses
nubcrade چهارشنبه 2 خرداد 1397 05:58 ق.ظ
buy viagra soft <a href="https://bitcapblog.com/#">generic viagra</a> buy viagra [url=https://bitcapblog.com/#]generic viagra online[/url]
JnqPleva چهارشنبه 2 خرداد 1397 12:23 ق.ظ
generic viagra 50mg <a href="https://movietrailershd.org/#">generic viagra online</a> female viagra pill [url=https://movietrailershd.org/#]viagra online generic[/url]
bdfPlaug سه شنبه 1 خرداد 1397 10:27 ب.ظ
payday loans las vegas <a href=https://ttsitworldwide.com/>online payday loans</a> loans with 100% approval,payday loans.online <a href=https://phpbbcommunities.net/>no credit check loans</a> same day payday loans no credit check, quick online loans <a href=https://flashovky.net/>payday loans online same day</a> payday loa
pamquanT سه شنبه 1 خرداد 1397 09:05 ب.ظ
viagra prescription online <a href="https://aluixnetwork.com/#">cheapset viagra</a> low cost viagra <a href=https://aluixnetwork.com/#>viagra online</a>
VrdQuorn دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 09:29 ب.ظ
However, some people do live for as long as 20 years with the disease. People can save money and buy <a href="http://viagranerrds.com/#">п»їbuying viagra</a> after considering online offers Balance work with play, as making time for activities and people you enjoy strengthens the immune system by reducing stress and improving emotional health.,Generalized Anxiety Disorder GAD is characterized by excessive apprehension and worry about everyday life events that is difficult to control. To buy http://viagranerrds.com/# - viagra online from trusted pharmacies online Corruption and violence are high After Abortion If you have experienced a previous abortion, please know we care deeply and are here for you!, If you notice any changes, tell your doctor. http://viagranerrds.com/ SymptomsHypertension is sometimes called the "silent killer".
bsddPleva دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 06:35 ب.ظ
cialis soft tabs <a href=http://hitcialisosn.com/>cialis coupon</a> buy tadalafil online,buy cheap cialis <a href=http://hopcialisraj.com/>cialis professional</a> non prescription cialis, tadalafil best price <a href=http://gocialisgjb.com/>tadalafil online</a> cialis reviews
vrcFalia دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 04:06 ب.ظ
The causes can range from the more mundane to the serious — and may, for example, include laxative overuse, malabsorption, anxiety or stress, infection, medication side-effect, radiation therapy, the effect of the cancer itself, surgery, pancreatic enzyme deficiency — and can even represent a sign of bowel obstruction. Many replace their trip to the pharmacy by buying <a href="http://cialisserfher.com/#">generic cialis</a> for proper guidance. RaeTerrible to read about your experience.,Depending on the location of the tumor, it may take months or even years for the lesion to increase in size sufficiently to produce symptoms. If prices for <a href=http://cialisserfher.com/#>cialis online</a> from leading pharmacies Bethesda, Maryland, US: MedlinePlus, National Institutes of Health., Up to one million Americans suffer from blood clots every year, often resulting in hospitalization. http://cialisserfher.com/ Persistent pain in and around the anus.
brderene دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 09:41 ق.ظ
There are about 200 different types of viruses than can cause a cold. You should only <a href="http://cialisgretkjss.com/#">generic cialis online</a> pills online. Last, but not least I started getting flu-like symptoms around the same time my period was due.,How do you know when your symptoms need medical attention? интереснее.Successful treatment is available when you <a href=http://cialisgretkjss.com/#>cialis buy</a> . Find out when it's okay to let your baby pet dogs, whether you need to be concerned about the germs in licks and slobbers, and..., Instead, just incorporate more activity into your daily routine, such as taking the steps instead of the elevator or parking your car farther from the building you are entering. http://cialisgretkjss.com/ Variant of the O sign.
baaIntind دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 02:34 ق.ظ
quick payday loan no <a href="https://applygoleader.com/">online payday loans</a> fresno ca <a href="https://applygoleader.com/">cash loans</a>
bynQuorn یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 06:30 ب.ظ
Even a few days after conception your breasts may begin to be tender when touched. Some offers are available on the Internet with a low <a href="http://viagranerrds.com/#">viagra buy</a> do not require a prescription. It is called woven because its fibers are aligned at random, and as a result has low strength.,Dog Breeds: Where can one find a great breeder of Doberman Pinscher? Some pharmacies that sell http://viagranerrds.com/# - viagra online . When I tested with him, it was a very faint line on all my tests., Search for your nearest Bupa-approved hospital and specialists wherever you are in the UK. http://viagranerrds.com/ HIV Counseling and Testing If you have shared drug needles, or have had sexual contact with men who either have shared drug needles or have had sex with other men, you should consider having a blood test to determine if you are infected with HIV.
bbxPleva یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 01:30 ب.ظ
Nut allergies are incredibly common and actually near the top of the list of common food allergies. People check out the price of <a href="http://viagrafolec.com/#">buy generic viagra</a> are so much better online. Check this out If you use insoles, pads, or inserts orthotics , change them regularly in order to allow proper support.,The best method always of diagnosing HIV is to have a modern HIV test. There are several ways to buy <a href=http://viagrafolec.com/#>buy viagra online</a> should not be stored? A cone biopsy see the Diagnosis section above can be used for pre-cancerous conditions as well as for other women with early stage cancer who want to have children., A hernia will not repair itself. http://viagrafolec.com/ Filling the water bowl more than usual?
cbrerene شنبه 29 اردیبهشت 1397 06:35 ق.ظ
Excellent charts make the information easily accessible... Some people use the Internet to buy <a href="http://cialisgretkjss.com/#">buy cialis online</a> through a mail order system is now very popular. If you are ill, see a real doctor for a real diagnosis and proper evidence based treatment.,It is also critical to distinguish conditions which are readily reversible from those which produce permanent damage: most mold-related respiratory diseases in fact appear reversible 72. Fastest delivery and lowest prices for <a href=http://cialisgretkjss.com/#>cialis buy</a> at specially reduced prices A woman would definitely be excited and happy when she learns that she is pregnant and gradually they start to develop some tension and stress, as they get anxious about the health of their baby, which is quite natural., Kids with a simple bladder infection are usually treated at home with oral antibiotics. http://cialisgretkjss.com/ Cvetnic Z, Vladimir-Knezevic S.
bsdquanT شنبه 29 اردیبهشت 1397 04:01 ق.ظ
Why should Lyme Disease sufferers use Chlorella instead of Cholestryramine to remove mold toxins? Look no further. This site always sells <a href="http://viagrajoili.com/#">cheap generic viagra</a> , visit our website now. New England Journal of Medicine.,My dog Brolie about a week now, has had a lump on his head below his ear. Looking for big reductions? The prices for <a href=http://viagrajoili.com/#>п»їviagra</a> , always look for online deals and discounts According to the Mayo Clinic, more than 100 different viruses can cause the common cold., According to Paul Pitchford's 'healing with whole foods' the energy of Chorella is warming and doesn't cause or contribute to damp energetically speaking. http://viagrajoili.com/ A veterinarian may check bloodwork to attempt to confirm recent exposure to the virus.
snfPleva شنبه 29 اردیبهشت 1397 01:02 ق.ظ
Mental Symptoms of Subclinical HyperthyroidA mild form of hyperthyroidism very common in the general population, particularly in women, is called subclinical hyperthyroidism. You can easily <a href="http://viagrafoxcer.com/#">generic viagra online</a> pills when you order on this site Therapeutic biologics are designed to activate the immune response to virus or antigens.,However, in certain susceptible individuals, aspergillus can literally set up house in the sinuses or lungs, producing constant severe allergy symptoms like cough and shortness of breath. care to be safeGreat price reductions are possible when you <a href=http://viagrafoxcer.com/#>buy viagra</a> at superb savings to help minimize symptoms and feel healthier What is Canine Influenza?, It appears that the risk of second primary tumors increases in relation to the radiation dose used to treat the first cancer. http://viagrafoxcer.com/ The most common signs of hypothermia include: excessive shivering slowed breathing and speech clumsiness stumbling confusion excessive fatigue weak pulse unconsciousness Hypothermia is a medical emergency.
bdcPleva جمعه 28 اردیبهشت 1397 10:06 ب.ظ
However, most enchondromas exhibit some radioisotope uptake, and some will erroneously appear as malignancy. Are there harmful side effects if I take <a href="http://viagrafolec.com/#">online viagra</a> at incredibly low prices when you purchase from discount American Journal of Psychiatry 157 12 : 1925—32.,Fortunately, the New York Times reports that, so far, no new Ebola cases have been confirmed in the United States. The speed of transactions makes it easy to check the <a href=http://viagrafolec.com/#>viagra soft pills</a> pills to your door if you order what you need here Other signs of a cold are coughing, sneezing, nasal congestion, headache, muscle ache, chills, sore throat, hoarseness, watery eyes, tiredness, and lack of appetite., This website is not intended to be substituted for professional medical advice and treatment. http://viagrafolec.com/ Incidence of Dengue has increased throughout the world in recent years.
bdcspiply جمعه 28 اردیبهشت 1397 05:06 ب.ظ
money loan in cagayan de oro <a href="https://mobilleaderapply.com/">online loan</a> apply for payday loan with bad credit <a href=https://mobilleaderapply.com/>payday loan</a>
bsfPlaug جمعه 28 اردیبهشت 1397 10:40 ق.ظ
direct payday loan <a href="https://greencheckngo.com/">loans online</a> online loans instant approval <a href=https://greencheckngo.com/>payday loans</a>
brtanino جمعه 28 اردیبهشت 1397 04:57 ق.ظ
actual payday loan lender <a href="https://applycheckloan.com/">quick loans</a> quick personal loans <a href=https://applycheckloan.com/>online payday loans</a>
muxIncut پنجشنبه 27 اردیبهشت 1397 10:58 ب.ظ
payday loans fast <a href="https://applygopayday.com/">online loans</a> personal loan rates <a href=https://applygopayday.com/>payday loans online</a>
vsxAmobe پنجشنبه 27 اردیبهشت 1397 01:32 ب.ظ
viagra online shop http://qenericviaqra.com/ generic viagra sildenafil <a href="http://qenericviaqra.com/#">http://qenericviaqra.com/</a>
bscVak پنجشنبه 27 اردیبهشت 1397 08:33 ق.ظ
cialis preis apotheke ?sterreich http://onlinecialls.com/ cialis and skin cancer <a href="http://onlinecialls.com/#">http://onlinecialls.com/</a>
nssqueews پنجشنبه 27 اردیبهشت 1397 07:10 ق.ظ
cialis without prescription http://qenericcialls.com/ cialis reviews <a href="http://qenericcialls.com/#">http://qenericcialls.com/</a>
vaqhaibe پنجشنبه 27 اردیبهشت 1397 12:36 ق.ظ
order viagra http://buyvlaqra.com/ brand viagra without prescription <a href="http://buyvlaqra.com/#">http://buyvlaqra.com/</a>
bspFalia چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 09:06 ب.ظ
cialis tadalafil http://buycialls.com/ tadalafil citrate <a href="http://buycialls.com/#">http://buycialls.com/</a>
dbgPleva چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 02:25 ب.ظ
best generic viagra http://viaqraonllne.com/ cheapest viagra in uk <a href="http://viaqraonllne.com/#">http://viaqraonllne.com/</a>
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30